ДОСТОЙНА ЗМІНА
                                                                ДОСТОЙНА ЗМІНА

                                                                (або , знай наших!)

Радіоаматори Чернігівщини не перестають радувати своїми здобутками , на цей раз вихованка колективної радіостанції  CЮТ м. Остер UR4RXJ  Аня Кошова ( керівник – UW5RG –КМС - Борисенко Ігор Володимирович ) у CQ WW WPX SSB тесті 2016р.,  працюючи на 20 метрах індивідуальним  кличним знаком –UR3RAA, виборола всі можливі перші місця – перше в Україні, перше у Європі,  перше  у Світі, у підгрупі  «початківець».

Ось як говорить про Аню, керівник  колективної радіостанції  станціїї юних техніків м. Остер UR4RXJ Ігор Володимирович. -

“Чотири роки тому до нас на колективку прийшло маленьке дівча, яке виявило бажання займатись радіосправою. Тоді я й гадки не мав що переді мною майбутній призер багатьох дитячих та дорослих змагань, майбутній кандидат у майстри спорту України. Це наша Аня Кошова UR3RAA - краща спортсменка Козелецького району 2015 року в номінаціїї Неолімпійські види спорту.

Кожної суботи ми можемо чути її дзвінкий голос на нашому круглому столі, де вона вітає радіоаматорів  іменинників нашої області.

 Чотири роки наполегливої праці та тренувань зробили свою справу. І сьогодні ми хочемо привітати нашого найкращого оператора з дуже  добрим результатом її роботи в CQ WW WPX SSB тесті 2016 року, де Аня зайняла перші місця в Україні, Європі та в Світі в підгрупі «Початківець».  Та і  в загальному заліку в неї теж дуже добрий результат:  вона дванадцята в Світі, восьма в Європі і третя в Україні.

Тому я від імені колективу нашої радіостанції та радіоаматорів міста Остер хочу привітати Аню з її святом і побажати міцного здоров'я, любові та поваги від близьких, натхнення і з легкістю долати всі життєві негаразди, які  будуть зустрічатись на її шляху. Аня - ми тебе любимо, ти найкраща. Наші, 88!!!

Радіоаматори Чернігівщини приєднуються до теплих слів привітання з перемогою ,Аня так тримати!!!Обновлен 27 фев 2017. Создан 25 фев 2017