Вітаю. Мене звати Кошова Анна, мені 14 років.

Вітаю. Мене звати Кошова Анна, мені 14 років.Вітаю. Мене звати Кошова Анна, мені  14 років.

 Я учениця 8-А класу  Остерської гімназії.

 Кажуть, що родину та рідних не вибирають – вони нам даються звише.  Я вдячна силам небесним за те,що вони подарували мені таку творчу родину. Сім’ю, в якій завжди панують мир, любов,  злагода, взаєморозуміння, доброзичливість, терпіння і творчість. Доречи, моя  родина зайняла 2  місце в ІУ обласному фестивалі – конкурсі обдарованої молоді та родин Чернігівщини «Поліський зорепад – 2016. Родинне коло»  в номінації  « Декоративно- прекладний жанр».

Зрозуміло, що творча атмосфера в якій я зростала спонукала мене вже з  7 років відвідувати в Будинку творчості  різні гуртки: театральний гурток «Дебют», вокальний  ансамбль  « Веселі нотки», танцювальний колектив  «Шарм»   та гурток “Фантазія плюс. Паперова пластика»  де я  стала освоювати  ази давнього японського мистецтва складання паперу – оригамі.  На протязі трьох років навчання я постійно приймала участь в обласних  виставках – конкурсах з мистецтва оригамі.  В 2011 році отримала диплом за найкраще композиційне рішення в серії робіт “Улюблені квіти бабусі”.  В 2012 році я прийняла участь у обласному етапі  Всеукраїнського творчого дитячого конкурсу  “ Україна очима дітей” в номінації оригамі , де стала переможцем, а в 2013 році здобула перемогу на Всеукраїнському етапі  цього конкурсу та отримала путівку  до дитячого табору   “Молода гвардія”. На протязі багатьох  років я була  переможцем міського конкурсу на кращу новорічну іграшку.  А в 2014 році здобула перемогу на обласному конкурсі  на найкращу  новорічну іграшку  “Вогні новорічної ялинки – 2013”.

 З 2014 року  я захопилася  тістопластикою. В 2015 та 2016 роках  здобула   1 місця  в обласному етапі  Всеукраїнської  виставки – конкурсу  “ Знай і люби свій край” в номінації  тістопластика, та в 2016 році посіла 3 місце в Всеукраїнському етапі  виставки – конкурсу  “ Знай і люби свій край”.      

На протязі  2014-2016 років вихованці  гуртка “Фантазія плюс”  та я приймали участь в благодійних  акціях  “ На підтримку  воїнів АТО – наших земляків” , “Ми за мир”, “Даруємо радість дітям”, та проводили майстер-класи спрямовані на  національно-патріотичне виховання мешканців нашого міста.

Пам’ятаю здивування  моїх рідних коли в 2013  році я почала відвідувати  на Станції  Юних Техніків  гурток «Радіооператорів та радіотелеграфістів » при дитячій колективній радіостанції UR4RXJ до якої  мене і моїх однолітків  запросив тренер  Ігор Володимирович Борисенко. Мене захопив світ радіохвиль, « морзянка» та цифровий вид зв’язку. Дуже подобалося проводити радіозв’язки з далекими країнами світу та  вивчати Азбуку Морзе.  Було цікаво дізнатися про історію радіо та розвиток цього виду  спорту.  Вже через пів року  тренувань  команда  в складі якої був Олександр Набільський  і я отримала 2 місце в Чемпіонаті Чернігівщини.

На початку  2016 року   Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Козелецької  райдержадміністрації нагородив мене грамотою як  кращого спортсмена 2015 року у номінації «Неолімпійські види спорту». 

Протягом 4 років я приймала участь в багатьох змаганнях різних рівнів, починаючи з обласних та закінчуючи міжнародними і отримала  40 дипломів, сертифікатів та грамот Всеукраїнського та міжнародного рангів за перемоги, 17 медалей з яких 5 золотих, 7 срібних та 5 бронзових.  Стала кандидатом в майстри спорту України, зайняла перше місце в Україні, Європі та світі у 2016 році в Міжнародних змаганнях «World Wide WPX Contest SSB» у своїй підгрупі; була у складі збірної  команди Чернігівської області, яка зайняла перші місця в Чемпіонатах України.

Крім  того я ще приймаю активну участь в радіоаматорському житті Чернігівщини.  Кожної суботи о 8 ранку всі радіоаматори можуть почути мій голос на хвилі 3610 де я традиційно вітаю іменинників тижня на обласному «круглому столі.

 

                                                                                                                                                             Я вважаю, що «знання за плечами не носити» і кожен вид занять  розвиває мене  не тільки як творчу , але й духовну особистість та загартовує мене в житті .

  Обновлен 24 июн 2017. Создан 23 июн 2017