Радіо клуб « Прилуки » - запрошує!

29 липня надвечір та 30 липня до вечора радіо клуб «Прилуки» планує працювати в етері кличним знаком –EN5RFF - з унікальної території – дендропарк «Тростянець»Радіо клуб « Прилуки »  - запрошує!

29 липня надвечір та 30 липня до вечора радіо клуб «Прилуки» планує працювати в етері кличним знаком –EN5RFF - з унікальної території – дендропарк «Тростянець», який заснував нащадок Гетьмана Скоропадського, - Іван Скоропадський. Це  Швейцарія на Чернігівщині, із штучними пагорбами висотою більше 35 метрів, та озерами, унікальним ландшафтом і флорою( понад 800 видів рослин)
Дендропарк «Тростянець» входить до Ічнянського національного парку, преференція URFF –під №35. Запрошуємо радіоаматорів до цікавої зустрічі в етері на діапазонах 80 – 40 – і 20 метрів, CW – SSB.
UT8RN:

Чимало хороших вражень залишилось від експедиції в дендропарк «Тростянець»,хоч і короткої, але емоційно насиченої починаючи з початку організації до останньої хвилини прощання з друзями – колегами по команді після закінчення експедиції.

Гроза яка вирувала більше доби нарешті вщухла, а на дощ ми вже не зважали. З Прилук виїхали на двох автомобілях заповненими апаратурою, антенами і всім необхідним для експедиції, навіть дровами, хоч їхали у ліс. Виїхали за місто - навкруги краса тільки жовтого та зеленого кольору навколишні лани тільки з соняху який цвіте, та кукурудзи яка зеленіє.

Приїхали у Тростянець , нас уже там чекали, то ж зразу й поїхали до місця розташування, а це красива галявина у парку. І як тільки нас залишили доброзичливі працівники парку, розпочали облаштування, а через півгодини до нас приєдналися радіоаматори з Дмитровки Бахмацького району – UX1RX та UT3RN два брати, два класних телеграфіста,

І ми після короткої теплої зустрічі продовжили облаштування табору, паралельно головний шеф над шашликами UZ0RZ готував вечерю це в нього виходить дуже добре, і смачно мабуть тому що завжди у ліс їде із своїми дровами. Робота спорилась та й дощ підганяв , у лісі темніє швидко, але гуртом з усім управились до темна і запрацювали 

FT-950 та ICOM – 7600, а ще два підсилювачі на двох і чотирьох  ГУ-50.

Дружня вечеря ,свіже повітря і навколишня краса дендропарку, антена на красивій галявині все сприяло хорошому настрою і відпочинку, а праця в етері у таких умовах була справжньою насолодою.

Експедиція відбулася , активована унікальна територія.

Ми щиро вдячні адміністрації парку за можливість працювати в етері з цієї унікальної території на створення якої, нащадку Гетьмана Скоропадського – Івану Скоропадському

Знадобилося 30 років

Декілька світлин з місця події, та короткого екскурсу по дендропарку: на роздоріжжі у полі перед селом танк – пам’ятник загиблим односельцям у другій світовій війні біля якого ми і зробили фото команди: з ліва на право

UX1RX, UT8RN,UR5ROY,(UT2RF- фотографує), UT3RN, UZORZ

 

 Создан 01 авг 2017