Підсумковий протокол результатів Відкритих обласних змагань з радіозв

Підсумковий протокол результатів Відкритих обласних змагань з радіозв



 

07 листопада 2017р.

Підсумковий протокол результатів 

Відкритих обласних змагань з радіозв'язку на КХ

«Кубок Чернігівщини CW - 201

Дата проведення: 21.10.2017 р.

 

У «Кубці Чернігівщини CW – 2017» прийняли участь 45 учасників, з них 11 Чернігівських.

 

Категорія А (Чернігівські радіоаматори) – 11 учасників.

Категорія В (всі інші) – 32 учасника.

Категорія Z (CHECKLOG) – 1 учасник.

Не надіслав звіт – 1 участник.

 

У відповідності з Положенням визначені переможці по наступним категоріям:

                                                                   

Категорія А:

1-е місце: UR8RF – Олександр Свистельник, м. Остер                                                       

2-е місце: UR4RWW – СЮТ, оп. Василь Кияниця (UR5RU), м. Носівка 

3-е місце:  UT0RM – Олексій Калита, м. Чернігів                                                      

 

Категорія В:

1-е місце: UA6CC – Віктор Кондратьєв, ст. Старовеличківська, Росія

2-е місце: UX1VT – Павло Кириченко, смт.Онуфрієвка, Кіровоградська обл.

3-е місце: UT5NM – Андрій Моховиков, м. Вінниця

 

Переможець у категорії А - Олександр Свистельник, UR8RF, м. Остер, нагороджується перехідним "Кубком Чернігівщини CW - 2017", медаллю та дипломом.

Переможець у категорії B – Віктор Кондратьєв, UA6CC,  ст. Старовеличківська, Росія, нагороджується "Кубком Чернігівщини CW - 2017", медаллю та дипломом.                                                                          

Учасники змагань категорій А та В, занявші 2-е та 3-є місця, нагороджуються медалями та дипломами "Кубок Чернігівщини CW - 2017" відповідних ступеней.

Всім учасникам, увійшовши у залік, буде надісланий диплом-сертифікат учасника "Кубка Чернігівщини CW - 2017" у електронному вигляді на E-mail вказаний у «шапці» звіту.

                                        

З повними підсумками змагань можна ознайомитись на сайті:

http://cqcr.io.ua/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підсумкові таблиці 

відкритих обласних змагань з радіозв'язку на КХ

«Кубок Чернігівщини CW - 201

 

 

 

CATEGORY A

         

#

Call

QSO

Score

Conf. (%)

Name

total

conf.

1

UR8RF

200

196

196

98

Alex Svistelnik

2

UR4RWW

190

183

183

96,32

Station of yung tehnician (op. Vasyl Kiyanitsa, UR5RU)

3

UT0RM

171

164

164

95,91

Alex Kalita

4

UY2RA

157

147

147

93,63

George Kasminin

5

UX1RX

155

145

145

93,55

Anatoly Savchenko

6

UZ1RM

133

126

126

94,74

Serge Mikula

7

UT8RN

132

117

117

88,64

Alex Kozachenko

8

UR5RA

68

67

67

98,53

Volodymyr Slasny

9

UR3RAA

44

42

42

95,45

Anna Koshova

10

UW5RG

39

39

39

100

Igor Borisenko

11

UR4RXJ

39

38

38

97,44

Station of yung tehnician (op. Victoria Frantcuz)

 

 

CATEGORY B

         

 

 

#

Call

QSO

Score

Conf. (%)

Name

total

conf.

points no CR

points CR

mult

total

1

UA6CC

197

187

130

285

12

4980

94,92

Victor Kondrat'ev

2

UX1VT

181

174

121

265

12

4632

96,13

Pavlo Kyrychenko

3

UT5NM

170

162

109

265

12

4488

95,29

Andy Mokhovikov

4

UR7MZ

168

162

114

240

12

4248

96,43

Vladimir Suprunov

5

RL4A

160

148

102

230

12

3984

92,5

Nick Orekhov

6

R7MM

156

148

97

255

11

3872

94,87

Serge Sergeev

7

UT0NT

139

132

86

230

12

3792

94,96

Ivan Tauzhniansky

8

EW8OM

145

137

95

210

12

3660

94,48

Vladimir Fendich

9

UT2UB

160

153

123

150

12

3276

95,62

Andrey Lyakin

10

UR5WCQ

130

117

84

165

12

2988

90

Pavel Sakhno

11

RN3S

126

117

79

190

11

2959

92,86

Sergey Fedotow

12

EU8F

125

109

69

200

11

2959

87,2

Sergej Korotkevich

13

EW8G

89

82

51

155

12

2472

92,13

Valery Tjutjyunnik

14

UT3SO

107

100

69

155

11

2464

93,46

Oleksandr Proshchenko

15

RA3XCZ

72

70

42

140

12

2184

97,22

Vladimir Kozin

16

UR7VA

58

54

26

140

12

1992

93,1

Serge Fedorovich

17

UR5IFM

101

90

72

90

12

1944

89,11

Aleksandr Boytsov

18

UR2LM

98

90

72

90

11

1782

91,84

Leonid Stepanets

19

UT0CK

69

65

41

120

11

1771

94,2

Nickolaj Nickolskij

20

UR5WFP

76

73

50

115

9

1485

96,05

Vlad Myskiv

21

RA3NC

115

107

77

150

6

1362

93,04

Yuri Sidorov

22

US1UU

58

53

34

95

10

1290

91,38

Sergey Gusev

23

R1QE

38

35

21

70

10

910

92,11

Vladimir Bobrov

24

UA6HFI

45

44

28

80

7

756

97,78

Nikolay Smetanin

25

RT5C

64

62

46

80

6

756

96,87

Igor Tchaikovsky

26

RA4HBS

69

60

47

65

6

672

86,96

Sergey Bakhaev

27

UA4CBJ

58

53

36

85

5

605

91,38

Andrey Glukhov

28

RN4SC

48

44

32

60

6

552

91,67

Alexander Gnevashev

29

UR5EPV

47

42

31

55

6

516

89,36

Vasiliy Katrin

30

RV3VR

42

33

16

85

5

505

78,57

Vitaly Porokhnya

less than 30 set-off QSO:

             

 

SD1A

24

23

 

 

 

 

95,83

Eric Wennstrom

 

UA4FDL

25

20

 

 

 

 

80

Gennady Vodyanov

 

 

 

 

CATEGORY Z (CHECKLOG)

 

#

Call

QSO

Name

total

conf.

1

UT7LW

60

57

George Grazhdankin

             
                   
                   

            Згідно Положення – «За радиосвязи с корреспондентами, установившими менее 30 зачетных QSO, очки никому не начисляються», за це «не виконання» правил, зняті з заліку SD1A та UA4FDL, відповідно очки, за зв’язки з цими радіостанціями нікому не нараховані. 

            Не надіслав звіт – LZ2FM (~11QSO)

            Згідно п.7.10 діючих Правил змагань з радіоспорту, строк прийняття ГСК до розгляду можливих Протестів – 20 діб з дня опублікування в ЗМІ (до 27.11.2017).

 

Організатори висловлюють подяку усім за активну участь і запрошують взяти участь в наступному році!

73!  До зустрічі у змаганнях «Кубок Чернігівщини CW-2018»!      

 

Головний суддя___________________ Хорт Ю.Ю. (UR5ROY)

 

Заст. гол. судді____________________ Неділько С.В. (UT3RS)

 

"Results  ""CUP Chernihiv CW"" — 2017"        
         
 CATEGORY A        
# Call QSO  Score    Conf. (%) Name
  total conf.      
1 UR8RF 200 196 196    98 Alex Svistelnik
2 UR4RWW 190 183 183    96,32 Station of yung tehnician (op. Vasyl Kiyanitsa, UR5RU)
3 UT0RM 171 164 164    95,91 Alex Kalita
4 UY2RA 157 147 147    93,63 George Kasminin
5 UX1RX 155 145 145    93,55 Anatoly Savchenko
6 UZ1RM 133 126 126    94,74 Serge Mikula
7 UT8RN 132 117 117    88,64 Alex Kozachenko
8 UR5RA 68 67 67    98,53 Volodymyr Slasny
9 UR3RAA 44 42 42    95,45 Anna Koshova
10 UW5RG 39 39 39    100 Igor Borisenko
11 UR4RXJ 39 38 38    97,44 Station of yung tehnician (op. Victoria Frantcuz)
         
         
 CATEGORY B        
# Call QSO  Score    Conf. (%) Name
  total conf. points  points mult total  
                                no CR CR 
1 UA6CC 197 187 130 285 12 4980 94,92 Victor Kondrat'ev
2 UX1VT 181 174 121 265 12 4632 96,13 Pavlo Kyrychenko
3 UT5NM 170 162 109 265 12 4488 95,29 Andy Mokhovikov
4 UR7MZ 168 162 114 240 12 4248 96,43 Vladimir Suprunov
5 RL4A 160 148 102 230 12 3984 92,5 Nick Orekhov
6 R7MM 156 148 97 255 11 3872 94,87 Serge Sergeev
7 UT0NT 139 132 86 230 12 3792 94,96 Ivan Tauzhniansky
8 EW8OM 145 137 95 210 12 3660 94,48 Vladimir Fendich
9 UT2UB 160 153 123 150 12 3276 95,62 Andrey Lyakin
10 UR5WCQ 130 117 84 165 12 2988 90 Pavel Sakhno
11 RN3S 126 117 79 190 11 2959 92,86 Sergey Fedotow
12 EU8F 125 109 69 200 11 2959 87,2 Sergej Korotkevich
13 EW8G 89 82 51 155 12 2472 92,13 Valery Tjutjyunnik
14 UT3SO 107 100 69 155 11 2464 93,46 Oleksandr Proshchenko
15 RA3XCZ 72 70 42 140 12 2184 97,22 Vladimir Kozin
16 UR7VA 58 54 26 140 12 1992 93,1 Serge Fedorovich
17 UR5IFM 101 90 72 90 12 1944 89,11 Aleksandr Boytsov
18 UR2LM 98 90 72 90 11 1782 91,84 Leonid Stepanets
19 UT0CK 69 65 41 120 11 1771 94,2 Nickolaj Nickolskij
20 UR5WFP 76 73 50 115 9 1485 96,05 Vlad Myskiv
21 RA3NC 115 107 77 150 6 1362 93,04 Yuri Sidorov
22 US1UU 58 53 34 95 10 1290 91,38 Sergey Gusev
23 R1QE 38 35 21 70 10 910 92,11 Vladimir Bobrov
24 UA6HFI 45 44 28 80 7 756 97,78 Nikolay Smetanin
25 RT5C 64 62 46 80 6 756 96,87 Igor Tchaikovsky
26 RA4HBS 69 60 47 65 6 672 86,96 Sergey Bakhaev
27 UA4CBJ 58 53 36 85 5 605 91,38 Andrey Glukhov
28 RN4SC 48 44 32 60 6 552 91,67 Alexander Gnevashev
29 UR5EPV 47 42 31 55 6 516 89,36 Vasiliy Katrin
30 RV3VR 42 33 16 85 5 505 78,57 Vitaly Porokhnya
less than 30 set-off QSO:         
 SD1A 24 23     95,83 Eric Wennstrom
 UA4FDL 25 20     80 Gennady Vodyanov
 CATEGORY Z (CHECKLOG)   
# Call QSO  Name
  total conf. 
1 UT7LW 60 57 George Grazhdankin

 

Згідно п.7.10 діючих Правил змагань з радіоспорту, строк прийняття ГСК до розгляду можливих Протестів – 20 діб з дня опублікування в ЗМІ (до 27.11.2017).   



Создан 07 ноя 2017