Результати Кубку Чернігівщини CW 2018

Всі результати Кубку Чернігівщини CW 2018



Підсумковий протокол результатів 

Відкритих обласних змагань з радіозв'язку на КХ

«Кубок Чернігівщини CW - 2018»

Дата проведення: 20.10.2018 р.

 

У «Кубці Чернігівщини CW – 2018» прийняли участь 43 учасника, з них 13 Чернігівських.

 

Категорія А (Чернігівські радіоаматори) – 13 учасників.

Категорія В (всі інші) – 27 учасників.

Не надіслали звіт – 3 учасника.

 

У відповідності з Положенням визначені переможці по наступним категоріям:

 

Категорія А:

1-е місце: UR8RF – Олександр Свистельник, м. Остер                                                       

2-е місце: UT0RM – Олексій Калита, м. Чернігів 

3-е місце: UV3RT – Володимир Кивиржик, с. Гриціївка                                                     

 

Категорія В:

1-е місце: UA6CC – Віктор Кондратьєв, ст. Старовеличківська, Росія

2-е місце: UX1VT – Павло Кириченко, смт. Онуфрієвка, Кіровоградська обл.

3-е місце: UA4AQL – Олександр Дудін, м. Камишин,  Волгоградська обл., Росія

 

Переможець у категорії А - Олександр Свистельник, UR8RF, м. Остер, нагороджується перехідним "Кубком Чернігівщини CW - 2018", медаллю та дипломом.

Переможець у категорії B – Віктор Кондратьєв, UA6CC,  ст. Старовеличківська, Росія, нагороджується "Кубком Чернігівщини CW - 2018", медаллю та дипломом.                                                                          

Учасники змагань категорій А та В, занявші 2-е та 3-є місця, нагороджуються медалями та дипломами "Кубок Чернігівщини CW - 2018" відповідних ступеней.

Всім учасникам, увійшовши у залік, буде надісланий диплом-сертифікат учасника "Кубка Чернігівщини CW - 2018" у електронному вигляді на E-mail вказаний у «шапці» звіту.

 

"Results  ""CUP Chernihiv CW"" — 2018"                                                                                                                         

 

CATEGORY A                                                                                   

#             Call         QSO                      Score                    Conf.     Name

                               total      conf.                                     (%)        

1             UR8RF  151         143         143                        94,7       Alex Svistelnik

2             UT0RM 152         137         137                        90,13     Alex Kalita

3             UV3RT  143         132         132                        92,31     Volodymyr Kyvyrzhyk

4             UY7RR  126         119         119                        94,44     Sergey Kolenko

5             UX1RX  103         98           98                           95,15     Anatoly Savchenko

6             US5RR  97           91           91                           93,81     Anatoly Zagrivyi

7             UW7RV                86           80           80                           93,02     Vladimir Ananyev

8             UT8RN  91           77           77                           83,52     Alex Kozachenko

9             UW5RG               74           72           72                           97,3       Igor Borisenko

10           UR5RA  64           59           59                           92,19     Volodymyr Slasny

11           UY2RA  67           58           58                           85,07     George Kasminin

12           UR4RWB             54           51           51                           94,44     Oleksandr Melnik

13           UR3RAA              49           45           45                           89,8       Anna Koshova

 

CATEGORY B                                                                                                                  

#             Call         QSO                      Score                                                   Conf.     Name

                               total      conf.     points   points   mult      total   (%)

                                        no CR   CR

1             UA6CC  177         160         94           330         15           6360      90,4       Victor Kondrat'ev

2             UX1VT  148         140         82           290         13           4836      94,59     Pavlo Kyrychenko

3             UA4AQL              122         114         69           225         14           4116      93,44     Alexander Dudin

4             R3RK     92           87           41           230         15           4065      94,57     Anatoly Boytsov

5             RL4A      86           79           42           185         14           3178      91,86     Nick Orekhov

6             UT3SO  115         96           59           185         12           2928      83,48     Oleksandr Proshchenko

7             RA3NC  82           76           39           185         13           2912      92,68     Yuri Sidorov

8             UT5NM                121         113         69           220         10           2890      93,39     Andy Mokhovikov

9             RW3AI  94           86           51           175         12           2712      91,49     Valery Bobrov

10           UT7NW                127         115         71           225         9             2664      90,55     Vitaly Udod

11           UR5XMM            102         91           52           200         10           2520      89,22     Andrey Yakymenko

12           US1VM                112         103         71           160         10           2310      91,96     Sergey Osheka

13           RU3YAA               102         92           54           190         9             2196      90,2       Yuriy Nikolaev

14           RA7R     60           55           34           105         12           1668      91,67     Yuri Bukhanov

15           EW8G   74           69           33           180         7             1491      93,24     Valery Tjutjyunnik

16           EU8F     88           83           51           160         7             1477      94,32     Sergej Korotkevich

17           UT7HM                65           55           29           130         9             1431      84,62     Viktor Dolya

18           UR4EYN               61           49           26           115         10           1410      80,33     Nikolay Korobka

19           UX6VA 49           41           25           80           7             735         83,67     Konstantin Zablodsky

20           EU6AA  40           36           15           105         6             720         90           Victor Kostyuk

21           RN4SC  40           36           23           65           7             616         90           Alexander Gnevashev

22           RV3VR  44           36           21           75           6             576         81,82     Vitaly Porokhnya

23           EW8OM               70           52           37           75           5             560         74,29     Vladimir Fendich

less than 30 set-off QSO:                                                                                                                                         

                EW1FM                23           21                                                                          91,3       Yuri Mon'ko

                UR5EPV               22           21                                                                          95,45     Vasiliy Katrin

                RN3S     12           12                                                                          100         Sergey Fedotow

                UR7VA 12           7                                                                            58,33     Serge Fedorovich

 

NO LOG:

R2AA

RA4HBS

UR9MB

 

 

ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ                   

 

Preliminary Results

        ""CUP Chernihiv CW"" — 2018"                                                                     

 

 

CATEGORY A                                                                                   

#             Call         QSO                      Score                    Conf.     Name

                               total      conf.                                     (%)        

1             UR8RF  151         143         143                        94,7       Alex Svistelnik

2             UT0RM 152         137         137                        90,13     Alex Kalita

3             UV3RT  143         132         132                        92,31     Volodymyr Kyvyrzhyk

4             UY7RR  126         119         119                        94,44     Sergey Kolenko

5             UX1RX  103         98           98                           95,15     Anatoly Savchenko

6             US5RR  97           91           91                           93,81     Anatoly Zagrivyi

7             UW7RV                86           80           81                           93,02     Vladimir Ananyev

8             UT8RN  91           77           77                           83,52     Alex Kozachenko

9             UW5RG               74           72           72                           97,3       Igor Borisenko

10           UR5RA  64           59           59                           92,19     Volodymyr Slasny

11           UY2RA  67           58           58                           85,07     George Kasminin

12           UR4RWB             54           51           51                           94,44     Oleksandr Melnik

13           UR3RAA              49           45           45                           89,8       Anna Koshova

 

CATEGORY B                                                                                                                  

#             Call         QSO                      Score                                                   Conf.     Name

                               total      conf.     points   points   mult      total   (%)

                                        no CR   CR

1             UA6CC  177         160         94           330         15           6360      90,4       Victor Kondrat'ev

2             UX1VT  148         140         82           290         13           4836      94,59     Pavlo Kyrychenko

3             UA4AQL              122         114         69           225         14           4116      93,44     Alexander Dudin

4             R3RK     92           87           41           230         15           4065      94,57     Anatoly Boytsov

5             RL4A      86           79           42           185         14           3178      91,86     Nick Orekhov

6             UT3SO  115         96           59           185         12           2928      83,48     Oleksandr Proshchenko

7             RA3NC  82           76           39           185         13           2912      92,68     Yuri Sidorov

8             UT5NM                121         113         69           220         10           2890      93,39     Andy Mokhovikov

9             RW3AI  94           86           51           175         12           2712      91,49     Valery Bobrov

10           UT7NW                127         115         71           225         9             2664      90,55     Vitaly Udod

11           UR5XMM            102         91           52           200         10           2520      89,22     Andrey Yakymenko

12           US1VM                112         103         71           160         10           2310      91,96     Sergey Osheka

13           RU3YAA               102         92           54           190         9             2196      90,2       Yuriy Nikolaev

14           RA7R     60           55           34           105         12           1668      91,67     Yuri Bukhanov

15           EW8G   74           69           33           180         7             1491      93,24     Valery Tjutjyunnik

16           EU8F     88           83           51           160         7             1477      94,32     Sergej Korotkevich

17           UT7HM                65           55           29           130         9             1431      84,62     Viktor Dolya

18           UR4EYN               61           49           26           115         10           1410      80,33     Nikolay Korobka

19           UX6VA 49           41           25           80           7             735         83,67     Konstantin Zablodsky

20           EU6AA  40           36           15           105         6             720         90           Victor Kostyuk

21           RN4SC  40           36           23           65           7             616         90           Alexander Gnevashev

22           RV3VR  44           36           21           75           6             576         81,82     Vitaly Porokhnya

23           EW8OM               70           52           37           75           5             560         74,29     Vladimir Fendich

less than 30 set-off QSO:                                                                                                                                         

                EW1FM                23           21                                                                          91,3       Yuri Mon'ko

                UR5EPV               22           21                                                                          95,45     Vasiliy Katrin

                RN3S     12           12                                                                          100         Sergey Fedotow

                UR7VA 12           7                                                                            58,33     Serge Fedorovich

 

NO LOG:

R2AA

RA4HBS

UR9MB

 

 

 

 

Заявлені результати:

 

Raw scores as calculated before log checking
        ""CUP Chernihiv CW"" — 2018"                   
                       
                   
CATEGORY A           
#    Call    QSO    Score    Name
               
1    UT0RM    152    152    Alex Kalita
2    UR8RF    151    151    Alex Svistelnik
3    UV3RT    143    143    Volodymyr Kyvyrzhyk
4    UY7RR    126    126    Sergey Kolenko
5    UX1RX    103    103    Anatoly Savchenko
6    US5RR    97    97    Anatoly Zagrivyi
7    UT8RN    91    91    Alex Kozachenko
8    UW7RV    86    86    Vladimir Ananyev
9    UW5RG    74    74    Igor Borisenko
10    UY2RA    67    67    George Kasminin
11    UR5RA    64    64    Volodymyr Slasny
12    UR4RWB    54    54    Oleksandr Melnik
13    UR3RAA    49    49    Anna Koshova
                   
                       
CATEGORY B           
#    Call    QSO    Score    Name
               
1    UA6CC    177    6735    Victor Kondrat'ev
2    UX1VT    148    5044    Pavlo Kyrychenko
3    UA4AQL    122    4228    Alexander Dudin
4    R3RK    92    4200    Anatoly Boytsov
5    UT3SO    115    3523    Oleksandr Proshchenko
6    RL4A    86    3276    Nick Orekhov
7    RW3AI    94    3198    Nick Orekhov
8    UT5NM    121    3010    Andy Mokhovikov
9    RA3NC    82    2990    Yuri Sidorov
10    UT7NW    127    2871    Vitaly Udod
11    UR5XMM    102    2700    Andrey Yakymenko
12    RU3YAA    102    2660    Yuriy Nikolaev
13    US1VM    112    2400    Sergey Osheka
14    UT7HM    65    1930    Viktor Dolya
15    EW8G    74    1872    Valery Tjutjyunnik
16    RA7R    60    1728    Yuri Bukhanov
17    UR4EYN    61    1570    Nikolay Korobka
18    EU8F    88    1540    Sergej Korotkevich
19    UX6VA    49    1089    Konstantin Zablodsky
20    EU6AA    40    744    Victor Kostyuk
21    RN4SC    40    672    Alexander Gnevashev
22    EW8OM    70    670    Vladimir Fendich
23    RV3VR    44    648    Vitaly Porokhnya
less than 30 set-off QSO:               
24    UR5EPV    22        Vasiliy Katrin
25    RN3S    12        Sergey Fedotow
26    UR7VA    12        Serge Fedorovich
27    EW1FM    23        Yuri Mon'ko

NO LOG:
R2AA
RA4HBS
UR9MB



Обновлен 09 ноя 2018. Создан 30 окт 2018